Для чого ця інформатика?

Навіщо нам потрібна інформатика?

       Кожен день нам доводиться стикатися з сучасними технологіями, адже практично у кожного учня в будинку є комп’ютер та Інтернет. І неважливо, ви шукайте там якусь інформацію, граєте в гру, щось завантажуєте або просто спілкуєтесь з друзями, але ви користуєтесь досягненнями інформатики. А без досягнень в цій області не було б ні комп’ютерів, ні Інтернету, ні інших звичних для нас нових технологій.

      За допомогою пошукових систем ви легко і швидко, в лічені секунди, зможете відшукати потрібну вам інформацію, і для цього не потрібно просиджувати годинами в бібліотеці намагаючись її знайти.

       Довкола нас багато різної інформації, а інформатика – це та наука, яка дозволяє розібратися з усім цим обсягом, тому вона й отримала таку назву.

Чи потрібно вивчати інформатику всім без винятку школярам?

       В нашу інформаційну епоху необов’язково після закінчення школи всі повинні стати програмістами, веб-дизайнерами або системними адміністраторами, але кожен ученьповинен чітко розуміти, з чим він може зіткнутися в житті і як це діє.

       Різні інформаційні технології з кожним днем все сильніше входять у наше життя. І якщо раніше ІT використовувалося у вузькому колі фахівців, то зараз не одна професія не обходиться без використання комп’ютерної техніки. Саме тому інформатика стала одним із основних предметів у шкільній програмі. Школярам набагато легше засвоїти цю дисципліну, і вони із задоволенням вдосконалюють свої знання та навички, які їм знадобляться у подальшому.

      Завдяки цьому предмету учні вчаться знаходити потрібну інформацію, структурувати і систематизувати її обсяги. Також учням в майбутньому при вступі та навчанні у ВНЗ ніяк не обійтися без текстових редакторів, вміння виконувати роботи з використанням різних схем і графіків.

      Тому питання чи потрібно в школі вивчати інформатику в наш час втрачає будь-яку актуальність.

Урок інформатики у Старосілецькій гімназії

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post comment