Сценарій до Дня святого Валентина №1 (День закоханих)

Невеликий сценарій до Дня святого Валентина (День закоханих) який можна провести в школі, святом керують двоє ведучих. В сценарії присутні приємні слова, безліч конкурсів, а по завершенню святкова дискотека для школярів.

Ведучий:

І знову лютий. Але про який холод йдеться, коли обличчя усміхнене, комірці прикрашають сердечка-символи, а в поштовій скриньці ви знаходите довгоочікуване й таке коротке зізнання в коханні.

Ведуча:

Тож вечір наш присвячений коханню. Саме йому, коханню!

Ведучий:

Неспокійному і спокійному!

Ведуча:

Підступному і відданому!

Ведучий:

Нерозділеному і взаємному!

Ведуча: 

Гіркому і солодкому!

Ведучі (разом):

Вічному коханню!

Ведучий:

Добрий вечір, дорогі друзі, ровесники, шановні вчителі!

Ведуча:

Сьогодні, у День Святого Валентина, запрошуємо на свято всіх закоханих.

Ведуча:

День Святого Валентина має й іншу назву — День закоханих. Звідки пішла ця назва, нам розповість легенда.

(Лунає лірична музика)

Ведучий:

Історія оповідає, що у третьому столітті нашої ери у Римі жив молодий священик Валентин. Окрім релігійної практики, він займався тим, що вчив і лікував людей. Швидко линула про нього слава. Одного разу тюремний наглядач привів до нього доньку, сліпу від народження, сподіваючися, що силою своєї віри і знань священик зможе зцілити її. Валентин із першого погляду закохався в дівчину, розпочав лікування, але нічого не допомагало.

Ведуча:

У цей час римський імператор видав указ, який забороняв чоловікам одружуватися, адже їх обов’язок — бути хоробрими воїнами. Молодий єпископ Валентин, порушуючи імператорський указ, таємно вінчав закоханих, за що його було кинуто до в’язниці. Коли тюремник дізнався, що Валентин потрапив за ґрати і його мають незабаром стратити, то бідолашний батько хотів покінчити життя самогубством, адже дочка мала довіку залишитися незрячою.

Ведучий:

Священик мужньо сприйняв звістку про неминучу смерть і за день до страти попросив чорнило, перо й папір, написав останнього зворушливого і ніжного листа Юлії (саме так звали дівчину) і вклав разом із ним у конверт квітку жовтого крокусу, передавши листа саме 14 лютого. У цей день, 14 лютого 270 року, Валентина спалили.

Ведуча:

Сумний батько повертався додому, а на порозі його чекала донька. Тюремник мовчки віддав листа дівчині. Вона розгорнула його і в середині знайшла квітку Записка закінчувалася словами: «Від твого Валентина». Дівчина поклала квітку на долоню і… раптом побачила її прекрасні прощальні кольори. Вона стала зрячою! Сталося це із присмаком великої втрати.

Ведучий:

Любов підносить серце над землею
І робить дивовижні чудеса.
Стає людина зовсім інша з нею,
Тоді в її душі живе краса.
Тоді в душі троянда розцвітає,
Співає у душі тоді весна!
Любов людська велику силу має,
Зцілити може й оживить вона.

Ведуча:

Минули століття… Валентина за його добрі справи зарахували до лику святих. 496-го року Римський Папа Геласіус оголосив цю дату Днем Святого Валентина.

Ведучий:

14 лютого закохані всього світу святкують День Святого Валентина. Цього дня розкривають одне одному свої почуття, дарують подарунки, готують сюрпризи. У передсвяткові дні ви можете не вагаючись, сміливо освідчуватися в коханні. Нерішучі можуть скористатися валентинкою чи іграшкою у вигляді сердечка.

За повір’ям, у ніч на 14 лютого Святий Валентин сходить на землю і дослухається до розбитих сердець.

Ведуча:

А чи вміємо ми кохати? Чи спроможні витримати цей важкий і солодкий тягар? Зараз перевіримо, провівши святкову конкурсну програму. На нашому вечорі ми оберемо найромантичнішу пару — Валентина і Валентину. За це звання можуть змагатися всі охочі — змагатися своєю активністю, неповторністю, закоханістю, уважним ставленням до своєї половинки. (Охочі підіймаються на сцену.)

Звичай обирати пару в день закоханих виник 120 років тому, коли дівчата складали папірці зі своїми іменами до капелюха, а хлопці по черзі їх звідти витягали. Такий жереб вирішував, кому з ким дружити. Отже, я запрошую учасників таким способом сформувати пари.

Конкурс «Обери половинку»

Дівчата записують на аркушах свої імена та залишають ці записки у капелюсі. Хлопці витягують по одному аркушу. Утворюються пари.

Ведучий:

Сподіваюся, ніхто з вас не скаже: «Я не хочу кохання». Кохання хочуть усі, і це так природно, як зелена трава весною.

Кохання… Про нього мріють, його очікують. І ось воно прийшло до вас. Таке ніжне, загадкове…

Конкурс «Знайомство»

Ведуча:

Умови конкурсу: станьте навпроти. Уважно подивіться одне на одного. А тепер поверніться спинами й дайте відповіді на запитання.

Запитання конкурсу:

· Якого кольору очі у твоєї половинки?

· У чому зодягнена (-ий), колір одягу твоєї половинки?

· Чи є годинник на руці у твоєї половинки?

· Якого кольору волосся? Яка зачіска?

· Чи є каблучка, сережки у твоєї половинки?

Конкурс «Дивовижне почуття – кохання»

Ведучий:

Найкраще про кохання говорять поети. Тож кожній парі надаємо можливість спробувати свої сили в поетичних змаганнях. Продовжте вислів «У День Святого Валентина бачу дивну я картину…»

(Через 5 хв учасники зачитують вірші, оцінюється оригінальність освідчення)

Конкурс «Романтичний танок»

Ведуча:

Ваше завдання затанцювати так, як ще ніколи не танцювали. Танці упродовж лише 5 хвилин — і ми обираємо найкращу пару!

Ведучий:

На цьому наша конкурсна програма завершується.

(Оголошення переможців)

Ведуча:

Вечір закінчується, але свято у ваших серцях триває. Ми хочемо, щоб сьогодні прозвучало не одне зізнання в коханні, може навіть привселюдно. Нехай ваша душа завжди буде зігрітою чиєюсь любов’ю, теплом і ласкою.

Ведучий:

Зігрійте і ви когось любов’ю, турботою, адже кохання не просто почуття — це сенс нашого життя. Нехай любов і краса супроводжують його.

Ведуча:

День Святого Валентина — це день, коли заборонено сумувати.

Ведучий:

Тож запрошуємо всіх на танцювальний майданчик!

(Святкова дискотека)

Завантажити сценарій:

Невеликий сценарій до Дня святого Валентина

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post comment